Diagon Kft.

Vízrendszer kezelő, reagens bekeverő munkatárs

Cégjellemzők:

Több évtizedre visszatekintő, biztos, stabil háttérrel rendelkező, magyar tulajdonban lévő humándiagnosztikai (in vitro diagnosztikai) termékeket fejlesztő, gyártó és forgalmazó cég hematológiai reagens gyártás területre keres vízrendszer kezelő, reagens bekeverő munkatárs pozícióba kollégát.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • vízrendszer felügyelete, szükség szerinti beavatkozások elvégzése
  • a vízrendszer szűrői tisztaságának ellenőrzése
  • a szűrők mosása előírásoknak megfelelően
  • a PLC vezérelt vízgyűjtés programozásának felügyelete
  • a vízrendszer fertőtlenítése
  • oldat készítésekkel kapcsolatos teendők elsajátítása, bekeverések, hígítások elvégzése
  • a felhasználásra kerülő vegyszerek átvétele, előírásoknak megfelelő tárolása
  • az Axapta vállalatirányítási rendszer vonatkozó moduljának elsajátítása, napi rendszerességgel történő használata
  • munkaterületével összefüggésben kialakított dokumentációk papír alapú, napi szintű vezetése
  • társterületekkel való együttműködés és kapcsolattartás

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • vegyipari szakmunkás képesítés
  • minimum 5 éves vegyipari területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Határozottság
  • ISO 9001 és ISO 13485 szabványok ismerete előny
  • vízkezelés rendszer területen szerzett szakmai, működtetői tapasztalat
  • előnyt jelent az Újpest környéki lakhely
  • előnyt jelent az irányíthatóság, az önállóan történő munkavégzés
  • team munkavégzés ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú lehetőség, megbízható háttér
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern munkakörnyezetet
  • Teljes munkaidő
  • Akár azonnali belépés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Gyártás, Termelés
  • Operátor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

Budapest