Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Társaságunk 149 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.
Ha fontos Önnek, hogy munkaadója megbízható legyen, akkor várjuk Önt is Víztermelési Osztályunk Déli üzemmérnökségének csapatába

VÍZMŰGÉPÉSZ (VILLANYSZERELŐ, MŰSZERÉSZ)

munkatársnak

Ön az ideális jelölt, ha

  • gépészeti vagy villanyszerelő szakmunkás/technikusi végzettséggel rendelkezik
  • jó fizikai állóképességű
  • önállóan és precízen végzi a munkáját
  • „B” kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van
  • orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelel

Előnyt jelenthet, ha

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szakmai tapasztalatra tett szert
  • érettségi bizonyítványt, technikusi végzettséget szerzett
  • több szakmát együttesen ismer
  • elektrikusi végzettsége van
  • hidraulikai ismeretekkel rendelkezik
  • Csepel környékén lakik

Feladatai lesznek:

  • rendszeresen ellenőrzi a villamos berendezéseket, szükség esetén elvégzi a beavatkozásokat, közreműködik a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartásában
  • rendszeresen ellenőrzi a gépházak, víztárolók, klórozók, hypózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek állapotát, fenntartja az objektumok üzemkészségét; megszünteti az esetleges vízminőségi kockázatokat
  • jelzi az esetleges meghibásodásokat, rendellenességeket, elhárítja a hibákat
  • elvégzi a karbantartási, üzemellenőrzési, védőterületi és takarítási munkákat

Amiért érdemes jelentkeznie

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • munkáját korrekt, bejelentett bérezési csomaggal méltányoljuk
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • kedvezményes munkásszállót is tudunk biztosítani
  • támogatjuk személyes fejlődését, képzésére is nagy gondot fordítunk
  • kipróbálhatja vállalati sportolási lehetőségeinket

Egyéb információ az állásról:

    Munkaszerződés típusa: határozatlan idejű
    Munkavégzés helye: Csepel-sziget

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
Állás, munka még: Fővárosi Vízművek Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vízműgépész (Villanyszerelő, Műszerész)
  • Rövid pozíció név: Vízműgépész
  • Hirdető cég: Fővárosi Vízművek Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: rendszeresen ellenőrzi a villamos berendezéseket, szükség esetén elvégzi a beavatkozásokat, közreműködik a műszaki állapot és az üzemkészség fenntartásában rendszeresen ellenőrzi a gépházak, víztárolók, klórozók, hypózók, kutak és a kapcsolódó védőterületek állapotát, fenntartja az objektumok üzemkészségét; megszünteti az esetleges vízminőségi kockázatokat jelzi az esetleges meghibásodásokat, rendellenességeket, elhárítja a hibákat elvégzi a karbantartási, üzemellenőrzési, védőterületi és takarítási munkákat
  • Elvárások: gépészeti vagy villanyszerelő szakmunkás/technikusi végzettséggel rendelkezik jó fizikai állóképességű önállóan és precízen végzi a munkáját „B” kategóriás jogosítványa és vezetési gyakorlata van orvosi alkalmassági vizsgálaton megfelel
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.03.21