WELLSEC INVEST Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság (WELLSEC INVEST KFT.)
Munkatársat keresünk

Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő

pozícióba.

Feladatok:

    Feladatok:

    Egy jó szakember jogosan vár el tisztességes bért és megfelelő munkakörülményeket a szakértelméért cserébe. Mi elismerjük és díjazzuk a munkavállalóink teljesítményét, emellett teljes körű ügyintézéssel, felkészült szakmai és nyelvi támogatással is segítjük őket.

    Az alábbi munkakör vár Önre:

    Folyamatos munkakezdéssel, már meglévő csapatainkba keresünk láng, AWI és eletróda hegesztésben jártas víz- gáz- és fűtésszerelő szakembereket.

    Pozíció: víz- gáz- és fűtésszerelő
    A munkavégzés helye: Németország
    A munka kezdete: folyamatos
    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Elvárások:

    • több éves szakmai tapasztalat
    • pontos, megbízható és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Előny, de nem elvárás:

    • saját gépjármű
    • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • versenyképes fizetés (pótlékoktól és szaktudástól függően 11-13 €/óra)
    • többféle szakmai és nyelvi teljesítménypótlék
    • előleg lehetséges
    • a munkába járás térítése
    • ingyenes szállás a munkaterület közelében (magánszálláson - internettel, mosási és főzési lehetőséggel)
    • fizetett szabadság
    • munkaruha
    • stabil jogi háttér (német és magyar bejelentés, társadalom- és egészségbiztosítás)
    • teljes szakmai és nyelvi támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország

Havi nettó fizetési keret:

2 500 EUR