Csatlakozz hozzánk

Víz-, gáz-, fűtés-, légtechnikaszerelő / Csőszerelő

pozícióba!

Feladatok:

    Profi csőszerelő vagy és szívesen próbálnád ki magad külföldi terepen?

    Akkor köztünk a helyed!

    Mi a Laminar Bau Kft-nél a legjobbakat keressük, hogy a hazai és Európai Uniós piac fejlődő építőiparához szükséges épületgépészeti kapacitásokat magas kvalifikáltságú magyar munkaerővel biztosítsuk.

    Feladataid lesznek:

    Épületgépészeti kivitelezési munkálatok elvégzése nagyobb építkezéseken – csővezetékek, vezetékhálózatok és az ezeket kiszolgáló berendezések építése, összeszerelése; légtechnikai rendszerek kiépítése, légkezelő gépek telepítése, kanalak, csövek pozícióba helyezése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • rendelkezz végzettséggel és szakmai tapasztalattal,
    • legyél megbízható,
    • tudj önállóan és csapatban is dolgozni,
    • érts a műszaki rajzokhoz.

Amit kínálunk:

    • munkakezdést akár azonnal,
    • versenyképes eurós fizetést,
    • magyarországi bejelentést,
    • hosszú távú munkalehetőséget,
    • szállás és munkaruha biztosítását,
    • utazás, munkába járás biztosítását céges autóval,
    • profi csapatot, akik Magyarországról támogatják a külföldi mindennapjaid gördülékenységét.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Németország