WELLSEC INVEST Tanácsadó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság
Munkatársat keresünk

Víz-, gáz-, fűtés és csőhálózat szerelő

pozícióba.
A  Wellsec Invest Kft dinamikusan fejlődő, 100% ban magyar tulajdonú vállalkozás. Közel 15 éve végez az építőipar területén kivitelezési munkákat. Szakipari tevékenységeket lát el az építőipar számos szegmensében. Stabil megrendelőkkel, széleskörű, megbízható beszállítói és alvállalkozói kapcsolatokkal rendelkezik.

Főbb feladatok, munkák:

Feladatok:
Egy jó szakember jogosan vár el tisztességes bért és megfelelő munkakörülményeket a szakértelméért cserébe. Mi elismerjük és díjazzuk a munkavállalóink teljesítményét, emellett teljes körű ügyintézéssel, felkészült szakmai és nyelvi támogatással is segítjük őket. Jelen vírushelyzetre való tekintettel szerződéskötéskor illetve a munkaterületeken folyamatosan után pótolva cégünk egyedi védőfelszereléssel segíti a munkavállalóit a biztonságos munkavégzésben.

Az alábbi munkakör vár Önre:

Azonnali munkakezdéssel, már meglévő csapatunkba keresünk víz- gáz- és fűtésszerelő szakembereket.

Pozíció: víz- gáz- fűtés és csőhálózat szerelő
A munkavégzés helye: Németország
A munka kezdete: azonnali
Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Az álláshoz tartozó elvárások:

Elvárások:
  • több éves szakmai tapasztalat
  • pontos, megbízható és önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Előny, de nem elvárás:
  • saját gépjármű
  • német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • német és magyar bejelentés
  • előleg lehetséges
  • a munkába járás térítése
  • ingyenes szállás a munkaterület közelében (magánszálláson - internettel, mosási és főzési lehetőséggel)
  • munkaruha
  • teljes szakmai és nyelvi támogatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

2.700 EUR

Munkavégzés helye:

Németország

Önéletrajz vagy bemutatkozó email.