HIRDETŐIRODA Kft.

Víz-, Gáz-, Fűtés-, Csőszerelő

Főbb feladatok, munkák:

Több, mint 25 éve sikeresen müködö német vállalatunk keresi megbízható szakembereit Németország egész területére. Célunk, hogy a külföldröl érkezö elsösorban magyar munkaerönek segítsünk megtalálni szakmai tapasztalat alapján a legmegfelelöbb munkát, ami hozzájárul a régóta tervezgetett álmai megvalósításához.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • szakirányú végzettség vagy több éves szakmai tapasztalat
  • megbízhatóság , önálló munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • szakmai nyelv ismerete ( magasabb bérezés)
  • saját autó

Amit kínálunk:

  • Netto 12,50,-Euro kezdő órabér nyelvtudással, Netto 10,50,-Euro kezdő órabér nyelvtudás nélkül.
  • hosszú távú , stabil munkahely egy sikeresen müködö nagyvállalatnál
  • azonnal fizett elsö kiutazás
  • egy hét után elöleg fizetés, szükség esetén többszöri utalás kérhetö
  • cégünk által fizetett szállás (munkavégzés helyén vagy annak közelében)
  • szállásaink ( Internet, mosási ,fözési lehetöség)
  • saját szállás esetén lakástámogatást biztosít a cégünk
  • német szerzödés
  • német bejelentés
  • fizetett betegbiztosítás,
  • fizetett nyugdíjbiztosítás
  • fizetett szabadság
  • magyar anyanyelvü kapcsolattartó személy
  • és még sok más elöny - részletekért fordulj hozzánk bizalommal

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Németország

A +36-30/906-01-56 és a +36-20/380-32-62 normál tarifás magyar telefonszámokon, vagy kattintás a "jelentkezem" gombra!