Víz-gáz és készülékszerelő

Kende Gastro Zrt.

1112 Budapest, Repülőtéri út 2a.

Munkatársat keresünk

pozícióba.
Professzionális vendéglátóegységek konyhatechnológiai tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével és szervizével 32 éve foglalkozó cég

Főbb feladatok, munkák:

  • Javítási és karbantartási feladatok elvégzése helyszínen és a cég telephelyén, ügyfelekkel való szakmai egyeztetések, panaszok kezelése, ügyfelek felvilágosítása a meghibásodások okairól, tanácsadás
  • Ipari konyhatechnológiai gépek és berendezések helyszíni telepítése és beüzemelése
  • Gépek állapotának felmérése, hibakeresés
  • A javításokhoz szükséges alkatrészek beazonosítása, a megrendeléshez szükséges info megadása
  • Munkalapok pontos vezetése, határidőre történő leadása, a teljesítések dokumentálása
  • Műszaki rajzok/leírások értelmezése és használata
  • Kapcsolattartás és együttműködés a partnerekkel/megrendelőkkel (személyesen, e-mailen és telefonon)

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki/szakmai végzettség, ipari konyhagépek működésének ismerete
  • Víz-gáz és készülékszerelői végzettség és/vagy víz-csatorna szerelésben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás vezetői engedély és vezetési gyakorlat
  • Jó kommunikációs képesség, ügyfélkezelési gyakorlat
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Márkaszervizben, helyszíni hibaelhárítási és szerelési gyakorlat
  • Kreatív és nyitott hozzáállás a problémák megoldásában
  • Ipari konyhatechnológiai gépek telepítésében, szervizelésében és beüzemelésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Biztos jövedelem
  • Hosszútávú munkalehetőség nagy múltú és piacvezető cégnél
  • Kellemes munkahelyi légkör, dinamikus csapat
  • Teljes munkaidő (8 órás), alkalmazotti munkaviszonyban
  • Mobiltelefon, munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Víz- gáz- fűtésszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődést, kérjük küldje el önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével,