VÍZ- ÉS FŰTÉSSZERELŐ - NAGYTARCSA

Nagytarcsai Partnercégünkhöz keresünk víz- és fűtés szerelő pozícióba munkatársat.

Feladataid lesznek:

  • Áttanulmányozni és értelmezi a tervrajzokat, csövezési rajzokat
  • Megépíteni a víz és fűtés vezetékeket, kialakítani a gépjármű belső fűtési rendszereit
  • Beszerelni, üzembe helyezni a fűtő- és hűtőberendezéseket, melegvíz-szolgáltató berendezéseket, klímaberendezéseket
  • Létrehozni a vízvezeték rendszereket
  • Bekötni a víz berendezési tárgyakat, üzembe helyezni ellenőrzi, karbantartani őket
  • Beszerelni, szerelni és karbantartani a szivattyúkat, melegvíztermelő berendezéseket
  • Előkészítési feladatokat ellátni, kiválogatni, méretre vágni az anyagokat, szerelni és ellenőrizni azokat

Amit elvárunk tőled:

  • Víz-, gáz- fűtésszerelő végzettség
  • Legalább 3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat (Pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • 8 órás munkarend vállalása (Hétfőtől - Péntekig: 06:00-14:30)
  • Erős műszaki ismeretek
  • Igényes munkavégzés
  • Proaktív szemlélet, jó kommunikációs készség
  • Csapatmunkához való nyitott hozzáállás
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzésre való képesség

Amit nyújtunk számodra:

  • Bér- megbeszélés szerint, bértárgyalásra kerül sor
  • Kiváló szakmai lehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • Egy dinamikus, családias, összetartó, szakmai csapatban való munkavégzés

A "Jelentkezem" gomb megnyomásával, bérigény megjelölésével várjuk a pályázati anyagodat!