Vitorlás hajó értékesítő (1-13-38616/PR)

  • Feladatok:
    • Vitorlás hajó értékesítőt keresünk, egy elismert márka kizárólagos magyarországi értékesítésére. Igen, Vitorlás hajó - helyesen értelmezted!
      Szóval, ha ismered és szereted a hajókat, szeretnél a "hobbidból élni" és már van értékesítésben tapasztalatod, akkor Téged keresünk.
      Vitorlás hajó értékesítő vagy? (Én is alig hiszem el! :) )

      Amire a partnerünknél számíthatsz:

      - szakmai fejlődési lehetőség
      - fantasztikus vitorlás hajók és yachtok
      - megmutathatod, hogy mire vagy képes értékesítési területen
      - lead-eket kezelhetsz, új partnereket szerezhetsz
      - részt vehetsz szakmai eseményeken, kiállításokon

  • Elvárások:
    • Az alábbi készségekre lesz szükséged, hogy Te lehess a sikeres pályázó:

      - értékesítési tapasztalat
      - vitorlázás, hajók ismerete
      - erős társalgási szintű angol nyelvtudás
      - felelős, önálló, megbízható személyiség
      - kiváló kommunikáció

  • Amit a megbízónk kínál:
    • - jó teljesítmény esetén kiemelkedő kereseti lehetőség
      - rugalmas munkaidő

  • Orientáció:
    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Értékesítési munkatárs
    • Key Account Manager
    • Üzletfejlesztő

  • Munkavégzés helye:
  • Budapest

  • Fizetés:
  • versenyképes