A ZARA HOME ünneplőbe öltözteti az otthonod. Üzleteibe betérve egy különleges világba csöppen a vásárló, ahol a legkülönbözőbb stílusú textilek, tárgyak, finom illatok csábítják arra, hogy az otthonát ugyanolyan igényességgel díszítse, mint ahogy a saját ruhatárát összeállítja.

Legyél részese ennek a világnak és jelentkezz

VISUAL MERCHANDISER

    pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Az üzlet image-ének karbantartása
  • Az új kollekciók építése, az üzlet folyamatos koordinálása, forgatása
  • Ár és promóciók kommunikációja displayekkel
  • Együttműködés a vezetői csapattal a kereskedelmi célok elérése érdekében
  • A csapat tréningelése

Elvárások:

  • Eladói vagy visual merchandiser tapasztalat
  • Kifinomult stílus, érdeklődés a dekor világa iránt
  • Pontosság, precizitás
  • Jó állóképesség a munka fizikai részéhez

Amit kínálunk:

  • Szép, igényes munkakörnyezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest