Visszáru ügyintéző

Főbb feladatok

  • Kimutatások, statisztikák készítése áruházi visszáru készletszintekről
  • Kapcsolattartás az áruházakkal, dokumentumpótlások kezelése
  • Riportok készítése a beszállító partnerek részére, velük történő kapcsolattartás
  • Áruházból elszállított termékek utókövetése
  • Esetenként bejövő visszáru, szervizáru fogadása, tételes áruátvétele
  • Termékek eseti mozgatása, lekészítése, targoncával és/vagy kézi raklapmozgatóval
  • Beszállítói szemléken való részvétel, adatrögzítés, beszállító fogadása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Excel, Word, Outlook magas fokú ismerete
  • Önálló, precíz munkavégzés, jó probléma megoldó képesség
  • Műszaki termékek ismerete
  • Fizikai terhelhetőség
  • Csoportban megfelelő kommunikáció, segítőkészség, alkalmazkodóképesség
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Targoncakezelői jogosítvány
  • B jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cégünk hosszú távú lehetőséget és stabilitást jelent a kollégáinknak

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Vevőszolgálat

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2225 Üllő, K-Sped körút 1.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.