A ma már világszerte ismert családi vállalkozás, a Wewalka frisstészta gyártó 1987-ben mestercukrászatként alakult. Celldömölki telephelyünk további terjeszkedésünk szempontjából központi jelentőséggel bír és tovább erősödik. Székhelyünk Ausztriában, Bécstől délre található. Nemzetközi márkák és kereskedők partnerei vagyunk, termékeinket közel 30 országban értékesítjük, valamint az USA-ban és Iránban értékesítési központokat működtetünk. Több, mint 500 munkatársunk szakmai tudásával, szociális kompetenciáival és továbbképzésre való motivációjával tűnik ki. A Wewalka Akadémián magasan képzett trénereink gondoskodnak csapatunk folyamatos oktatásáról és továbbképzéséről.
Friss tészta gyártósorunk bővítéséhez azonnali kezdéssel keresünk munkatársat a következő pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Villamos szakirányú és-vagy elektronikai, automatizálási végzettség szükséges

Feladatok:

  • az épületben fellépő elektromos hibák elhárítása
  • a hibás gépek javítása, a meghibásodott alkatrészek kicserélése
  • a hibák megelőzésére irányuló tevékenységek ellátás
  • Szakmai kompetenciák:
  • karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • számítógépes ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • önálló munkavégzés csapatorientált, terhelhetőség
  • szorgalom, nyitottság új feladatok elsajátítására

A régió hosszú távú munkaadójaként számos előnyt tudunk Önnek nyújtani:

  • Biztos munkahely egy folyamatosan növekvő vállalkozásban.
  • Prémiumrendszer, Egészségpénztári kártya jogosultság, Erzsébet kártya feltöltés, ingyenes gyümölcs minden dolgozónk számára
  • Tervezhető műszakrend.
  • Saját dolgozói buszjárat.
  • Tömegközlekedéssel való bejárás esetén 100%-os támogatás.
  • Rendszeres infónapok és céges rendezvények.
  • Karrierlehetőség; szakmai és személyes fejlődési lehetőség a saját Wewalka Akadémiánknak köszönhetően.

    Ha szívesen végzi munkáját csapatban, megbízható személyiségnek tartja magát, csatlakozzon egy tradicionális családi vállalkozáshoz ahol a fő érték a Bizalom és Egymásra figyelés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Celldömölk, 9500 Pápai utca 27.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.