Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Wernervill Kft.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Cégünk a szakterületén (villamos kivitelezés) igen elismert, 20 éve működő, magyar tulajdonú családi vállalkozás. Kiváló referenciákkal és biztos háttérrel rendelkezünk.Csapatunkba keresünk munkájára igényes, tapasztalt, önálló munkavégzésre képes villanyszerelőket csepeli telephelyünkre.

    Feladatok:
    • Sprinkler rendszer erős- és gyengeáramú munkái
    • Napelemek telepítése, villanyszerelési munkálatok ellátása és kapcsolórendszerek bekötése
    • Elosztószekrények gyártása
    • Szakterület szerinti műszaki rajzok gyors és helyes leolvasása
    • Vezérlés átvizsgálása, folyamatábrák ismerete
    • Munkakörnyezet tisztán tartása

    Előny:
    •B kategóriás jogosítvány
    •Lakóhely: Budapest XXI. kerület és környéke, Dabas, Inárcs, Ócsa

    Elvárások:
    • Középfokú villanyszerelői szakképesítés
    • Minimum 1-2 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!
    • Elosztószekrény gyártásban szerzett tapasztalat
    • Megbízhatóság, precizitás
    • Utazási hajlandóság
    • Önálló, hatékony munkavégzés

    Amit kínálunk:
    • Céges mobiltelefon
    • Hosszú távú munkalehetőség
    • Azonnali munkakezdési lehetőség
    • Fiatalos munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. kerület

Egyéb juttatások: mobiltelefon

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villanyszerelő
  • Hirdető cég: Wernervill Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Cégünk a szakterületén (villamos kivitelezés) igen elismert, 20 éve működő, magyar tulajdonú családi vállalkozás. Kiváló referenciákkal és biztos háttérrel rendelkezünk.Csapatunkba keresünk munkájára igényes, tapasztalt, önálló munkavégzésre képes villanyszerelőket csepeli telephelyünkre. Feladatok: • Sprinkler rendszer erős- és gyengeáramú munkái • Napelemek telepítése, villanyszerelési munkálatok ellátása és kapcsolórendszerek bekötése • Elosztószekrények gyártása • Szakterület szerinti műszaki rajzok gyors és helyes leolvasása • Vezérlés átvizsgálása, folyamatábrák ismerete • Munkakörnyezet tisztán tartása Előny: •B kategóriás jogosítvány •Lakóhely: Budapest XXI. kerület és környéke, Dabas, Inárcs, Ócsa Elvárások: • Középfokú villanyszerelői szakképesítés • Minimum 1-2 éves tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk! • Elosztószekrény gyártásban szerzett tapasztalat • Megbízhatóság, precizitás • Utazási hajlandóság • Önálló, hatékony munkavégzés Amit kínálunk: • Céges mobiltelefon • Hosszú távú munkalehetőség • Azonnali munkakezdési lehetőség • Fiatalos munkahelyi légkör
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.11