V-Villany Szervíz Kft.
  • Vállalkozásunk egy dinamikusan fejlödő családi vállalkozás szerteágazó tevékenységi körrel.

  • Munkatársat keresünk

    Villanyszerelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      Épületvillamossági szerelés, új kivitelezés, szervíz munkára kesesünk jelentkező.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség, rugalmasság, B. - kategóriájú jogosítvány.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Váci, illetve közeli lakhely.

    Amit kínálunk:

      Családias hangulat, céges autó, teljesítményarányos juttatási csomagcsomag,rugalmas időbeosztás.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon

    Villanyszerelő szakmunkás végzettséget igazoló dokumentum.

    Önéletrajz.