Létesítményüzemeltetési piacon meghatározó szerepet betöltő Részvénytársaság debreceni csapatába villanyszerelő karbantartó kollégákat keres, debreceni munkavégzésre, teljes munkaidőbe.

Villanyszerelő

Feladatok:

  • Az üzemeltetett épületek szakipari-, elektromos- és gépészeti karbantartása; javítás, hibaelhárítás.
  • Kisebb szakipari, gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése.
  • Elvégzett munkák dokumentálása, munkalapok vezetése, napi jelentés.
  • Ügyeleti szolgálat ellátása.

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • 20kV-os kapcsolási jogosultság megléte
  • Legalább 3 éves karbantartási vagy kivitelezési munkákban szerzett tapasztalat
  • Önálló, megbízható és pontos munkavégzés, jó kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Debreceni vagy Debrecen környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség, biztos nagyvállalati háttér
  • Minden hónapban pontos munkabér utalás
  • Béren kívüli juttatások, munkaruha, védőfelszerelés és szerszámok biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Debrecen, 4025 Simonffy utca 17-19..