U és U Édesipari Termékgyártó Kft. (U és U Kft.)

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    Az U és U Édesipari Termékgyártó Kft. Rétságon lévő üzemébe, több műszakos (2*12 vagy 3*8 órás) munkarendbe keres villanyszerelő munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Minimum középfokú szakirányú végzettség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Szakirányú gyakorlat.

Amit kínálunk:

    Munkábajárás költségtérítés.

    A munkavégzés helyén biztosítunk minden szükséges védőfelszerelést (maszk, kesztyű, védőruha, kézfertőtlenítő), biztosítjuk a munkavállalók közötti szükséges fizikai távolságtartást.

Egyéb információ az állásról:

    A beérkezett fényképes jelentkezések alapján, az első körös meghallgatás telefonon zajlik, továbbiak egyéni egyeztetés szerint. Munkakezdés azonnal.

    Várjuk jelentkezésed, hiszen cégünk a járvány ideje alatt is változatlanul/zavartalanul üzemel!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2651 Rétság, Ipari park

A "jelentkezem" gombra kattintva, küldje el fényképes önéletrajzát!