Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Tiszta Energiák Kft.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Pozíció leírás: Napelemes rendszerek telepítése, egyéb villanyszerelési feladatok Budapesten és vidéken.

    Feladatok:

    • telepítőcsapatban a napelemes rendszerek telepítése
    • tartószerkezet, napelemek telepítése
    • vezetékelés, csatlakozódobozok, szekrények felszerelése
    • inverter felszerelése, beüzemelése

    Elvárások:
    • szakmunkás végzettség, vagy középfokú szakképesítés
    • megbízhatóság, önállóság
    • pontos, precíz munkavégzés
    • adott esetben több napos vidéki munkavégzés

    Előny:
    • munkatapasztalat
    • legalább B-s jogosítvány

    Amit kínálunk:
    • nagyon jó csapat
    • versenyképes fizetés, egyéb juttatások
    • magas szintű napelemes képzés
    • szakmai továbbképzések
    • villanyszerelői extra jogosultságok megszerzésének lehetősége

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret: 200 000 HUF

Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér,étkezési jegy,egészségpénztár,szakmai tréningek

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villanyszerelő
  • Hirdető cég: Tiszta Energiák Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Pozíció leírás: Napelemes rendszerek telepítése, egyéb villanyszerelési feladatok Budapesten és vidéken. Feladatok: • telepítőcsapatban a napelemes rendszerek telepítése • tartószerkezet, napelemek telepítése • vezetékelés, csatlakozódobozok, szekrények felszerelése • inverter felszerelése, beüzemelése Elvárások: • szakmunkás végzettség, vagy középfokú szakképesítés • megbízhatóság, önállóság • pontos, precíz munkavégzés • adott esetben több napos vidéki munkavégzés Előny: • munkatapasztalat • legalább B-s jogosítvány Amit kínálunk: • nagyon jó csapat • versenyképes fizetés, egyéb juttatások • magas szintű napelemes képzés • szakmai továbbképzések • villanyszerelői extra jogosultságok megszerzésének lehetősége
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 200000 HUF
  • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér étkezési jegy egészségpénztár szakmai tréningek
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.01.11
  • értékelés: 3
  • értékelők száma: 3