Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TEVA GLOBAL SERVICES KFT.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Cégünk munkájára igényes, megbízható, önálló munkavégzésre képes, gyenge- ill. erősáramú villanyszerelőt keres, elsősorban új építésű társas házak villanyszerelési munkáira.

    Feladatok:

    -áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, védőcső elhelyezés -vezetékezés,kábelezés

    -szerelvényezés

    -kapcsolószekrények telepítése,beüzemelése

    -villamos gépek bekötése.

    Elvárások:

    -rugalmasság,csapatmunka

    -lelkiismeretes és hatékony munkavégzés

    Amit nyújtunk:

    -versenyképes fizetés

    -hosszútávú munka

    -kiszámíthatóság

    Munkavégzés helye:

    Budapest IX ker.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest 9 ker

Havi nettó fizetési keret:

220 000 HUF

Jelentkezési határidő:

2018. 05. 14.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villanyszerelő
  • Hirdető cég: TEVA GLOBAL SERVICES KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Cégünk munkájára igényes, megbízható, önálló munkavégzésre képes, gyenge- ill. erősáramú villanyszerelőt keres, elsősorban új építésű társas házak villanyszerelési munkáira. Feladatok: -áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, védőcső elhelyezés -vezetékezés,kábelezés -szerelvényezés -kapcsolószekrények telepítése,beüzemelése -villamos gépek bekötése. Elvárások: -rugalmasság,csapatmunka -lelkiismeretes és hatékony munkavégzés Amit nyújtunk: -versenyképes fizetés -hosszútávú munka -kiszámíthatóság Munkavégzés helye: Budapest IX ker. .
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Fizetés: 220000 HUF
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-14