WOCO KFT.

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget kínál

Csatlakozzon hozzánk

Villanyszerelő (telephely karbantartó)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • műszaki berendezések folyamatos tervszerű karbantartása, javítása (légkondicionáló, fűtő és melegvíz ellátó rendszerek, ajtók, kapcsolószekrények stb)
    • útmutatás szerinti karbantartási, felújítási feladatok végrehajtása
    • a tervezett karbantartás során az inspekciók elvégzése és feltárt hibák javítása
    • a gépek műszaki állapotának figyelemmel kísérése
    • együttműködés a gépek, berendezések áthelyezésénél, összeszerelésénél és üzembe helyezésénél
    • elvégzett beavatkozások, karbantartások dokumentálása az informatikai rendszerben
    • segítségnyújtás a karbantartó mérnöknek a karbantartási tervek összeállításában, szükséges pótalkatrészek beazonosításában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • középfokú szakirányú műszaki végzettség (villanyszerelő, elektronikai, irányítástechnikai, automatizálási technikus, elektronikai műszerész, erősáramú szerelő)
    • szakmai tapasztalat elektromos berendezések üzemeltetésében, karbantartásában, javításában (3 év)
    • műszaki dokumentáció, mechanikai és elektromos kapcsolási rajz olvasási készség
    • általános műszaki ismeretek
    • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
    • pontosság, precizitás, rugalmasság, terhelhetőség
    • kiváló analizáló készség
    • problémamegoldó képesség
    • 1 műszakos munkarend vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • analóg, digitális áramkörök, alkatrészek ismerete
    • KÖF rendszerek ismerete, kapcsolási jogosultság megléte
    • feszültség alatt végezhető munkához való jogosultság
    • hűtéstechnika területen szerzett tapasztalat
    • B kategoriás jogosítvány
    • automata gyártósorok javításában, felügyeletében szerzett tapasztalat
    • robot programozási ismeretek (ABB, Kuka)
    • műanyagipari fröccsöntő- hegesztőgépek és technológiák ismerete
    • lakatos ismeretek (hegesztés, forgácsoló gépek)
    • autóipari tapasztalat
    • alapfokú német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

    • versenyképes jövedelem
    • cafeteria csomag
    • iskolakezdési támogatás
    • megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
    • német vállalati kultúra
    • teljes munkaidő
    • folyamatos szakmai fejlődés
    • határozatlan idejű munkaszerződés
    • bejelentett munkahely
    • munkakörökhöz tartozó munkaruha biztosítása
    • családias munkahelyi légkör.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1108 Budapest, Maglódi út 24.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajzzal lehet!