IPARTECHNOLÓGIA Kft.
  • NEM A MEGSZOKOTT MUNKAHELY…
  • Cégünk fő tevékenysége az ipari berendezések kivitelezése, üzemeltetése, automatizálása, szervizelése,
  • 20 éves szakmai tapasztalat van a hátunk mögött.
  • Magyarország egyik legjobb ipartechnológiai vállalata vagyunk.
  • A területek, amikben dolgozunk: Petrolkémia, Vegyi-Csomagoló-Gumi-Élelmiszer-Gépjármű-Villamosenergia és Nyomdaipar, valamint a Műanyagfeldolgozás.
  • Munkavégzés helye: MOL Petrolkémia Zrt. Ipartelep
  • Villanyszerelő- technikus

    Feladatok:

      A jelölt feladata lesz:

      Technológiai rendszerek erősáramú és irányítástechnikai egységeinek hibaelhárítása, javítása, karbantartása, üzemeltetése.Részvétel a csapat projekt folyamataiban.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakmai elvárásaink:

      Rendelkezhet munkatapasztalattal, az csak előnyt jelent, viszont nálunk nem feltétel! Ha Ön pályakezdő, de motivált, és szeretne dolgozni, akkor várjuk a jelentkezését.

      Rendelkezneie kell műszaki területen szerzett legalább középfokú végzettséggel, mert komplex ipari műszaki berendezésekkel fog foglalkozni.

      Emberileg, amit várunk Öntől:

      • akarjon fejlődni a szakmában

      • ne legyen motiválatlan

      • legyen nyitott, segítőkész

      • a proaktivitás fogalma ne legyen Ön számára ismeretlen

    Amit kínálunk:

      • Betanulási időszak után kiemelkedő jövedelem,
      • bónusz program,
      • munkába járás teljes támogatása,
      • albérlet, vagy lakásvásárlási támogatás,
      • hűségjutalom,
      • céges előtakarékosság program,
      • szakmai fejlődési lehetőségek támogatása,
      • céges telefon, laptop

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    3580 Tiszaújváros