Az Alpine biatorbágyi székhelyén 1999 óta gyárt multimédiás eszközöket prémium kategóriás autókba. Vállalatunk 100%-ban japán tulajdonú, hírneve az információs és kommunikációs eszközök terén egyet jelent a kiváló minőséggel. Tehetséges, lendületes csapatunkba az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

VILLANYSZERELŐ TECHNIKUS

Munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Új termelősorok és gépek telepítéséhez kapcsolódó villamos bekötések elvégzése a magyar szabványoknak megfelelően
  • Termelősorokon és gépeken lévő villamoshálózat karbantartása
  • Villamos hálózatok kiépítése/karbantartása
  • Villamos berendezések átalakítása a hatályos szabványoknak megfelelően

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Villamos szabvány ismeretek
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Rugalmasság, csapatmunka
  • Releváns legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • ESD védelemben szerzett jártasság előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Cafetéria
  • Fejlődés és előrelépési lehetőség
  • Melegétkezési lehetőség
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás