Sysco-Lux Kft.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    Tartozz közénk és légy részese a fejlődésnek!

    Fiatal csapatunkat az okos megoldások, a hatékonyság és a

    környezettudatosság vezérli. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően ma

    már kiemelt partnerei vagyunk a világ legnagyobb világítástechnikai

    beszállítóinak.

    Feladatok

    • Villanyszerelési munkák elvégzése 4-6 fős csapatban, túlnyomórészt beltéri ipari és kereskedelmi világításkorszerűsítési kivitelezések, és karbantartási feladatok

    • Erősáramú villanyszerelési munkák elvégzése

    • Munkavégzés helye: Országosan, jellemzően Pest megye

    Képesítési követelmények

    • Szakirányú végzettség, és munkatapasztalat

    • Képesség az önálló és a csapatban való munkavégzésre egyaránt

    • Precíz munkavégzés

    • Előnyt jelent:

    • Több éves TMK/Karbantartó vagy szerelésben szerzett tapasztalat

    • Gépkezelői jogosítvány és tapasztalat

    • Szabványossági felülvizsgálati jogosultságok

    • B kategóriás vezetői engedély

    Amit kínálunk

    • Határozatlan idejű munkaszerződés

    • Versenyképes jövedelem és prémium

    • Villanyszerelési munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása

    • Lelkes, fiatalos lendületű csapat

    • Családias légkör új, színvonalas telephelyen

    • Továbbképzés, fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Jelentkezési határidő:

2019. 02. 09.