Tele vagyunk lehetőségekkel, élj velük te is!
Ha a szavak helyett a tettekben hiszel, ha számodra fontos, hogy szenvedéllyel és szabadon alkothass, folyamatosan fejlődj és nap mint nap valódi értéket teremthess, nálunk a helyed!

Csatlakozz a Sole-Mizo Zrt. csapatához

Villanyszerelőként!

Hirdetés szövege:

    A munkakör célja:

    A rád bízott telep vagy üzem/üzemrész villamos hibáinak elhárítása és a folyamatos termelés akadálymentes biztosítása.

    Feladataid lesznek:
    • A rád bízott szerszámok, gépek műszaki állapotának megóvása, szakszerű használata.
    • A kiadott feladatok magas minőségű kivitelezése.
    • Munka- és tűzbiztonsági előírások betartása.

    Miért válassz minket?
    • Nálunk stabil, magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező cégcsoport garantálja a biztos jövedelmed.
    • Velünk hosszú távon tervezhetsz és lehetőséged lesz fejlődni.
    • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
    • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

    Mit nyújtunk?
    • rugalmas munkavégzés (választható 8:00-16:00-ig vagy 10:00-18:00-ig tartó műszak),
    • egy műszakos, hétfőtől péntekig tartó, nappali munkavégzés,
    • 1500 Ft / óra fizetés.

    Téged keresünk, ha
    • rendelkezel szakirányú végzettséggel.

    A Sole-Mizo Zrt. Magyarország egyik piacvezető tejipari vállalata. 1000 munkatársunk büszke arra, hogy olyan élelmiszerek megalkotásának lehet részese, amivel számtalan fogyasztónk számára biztosít egészséges, tápláló és finom ételeket, illetve italokat.
    A Sole-Mizo Zrt. a Bonafarm Csoport tagja, amely Közép-Kelet-Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja. Tevékenysége a növénytermesztéstől a takarmánygyártáson és állattenyésztésen át az élelmiszer-feldolgozásig és a borászatig terjed. Összesen közel 6600 szakértő kollégánk dolgozik nap mint nap a közös sikerekért.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged