SchnellKraft Personalmanagament GmbH

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    - Elektromos felújítások és új épületek villanyszerelése

    - Világító- vezérlőberendezések bekötése

    - Fogadó- és kommunikációs állomások telepítése

    - Karbantartási munkák

    - Kapcsolószekrények telepítése/szerelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Villanyszerelői végzettség

    - Szerelési készség

    - Jogosítvány és saját autó előnyt jelent

Amit kínálunk:

    - 2.000 – 2.500 € nettó jövedelem óraszámtól függően

    - Szállás keresése és költségének átvállalása (saját szállás esetén lakhatási hozzájárulás)

    - Jó szociális feltételek, karácsonyi és szabadságpénz, szakpótlék

    - Munkaruha

    - Magyar nyelvű ügyintézés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Németország

Amennyiben Ön az alábbiakban felsorolt elvárásoknak megfelel, kérjük vegye fel velünk a kapcsolatot. A fényképes szakmai önéletrajzát „Jelentkezem” gomb megnyomásával tudja számunkra elküldeni, illetve az esetleges kérdéseit telefonon is felteheti a +491735364515-as számon, munkanapokon 7:30 – 16:30-ig.

Cégünkről weboldalunkon talál további információkat.