Piacvezető gyógyszergyártó céghez keresünk munkatársakat a következő pozícióba:

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • A vállalat kis és középfeszültségű hálózatain, erősáramú villamos berendezésein üzemviteli, üzemzavar-elhárítási, javítási, karbantartási és szerelési munkák elvégzése napi feladataid része lesz
  • 10/0,4KV-os és 20/0,4KV-os transzformátorállomások üzemeltetésében, üzemszerű kapcsolások elvégzésében, üzemzavarok elhárításában, és felügyeleti rendszerek kezelésében is számítunk rád
  • 0,4KV-os kapcsolóterek, központi szünetmentesek, dízelmotoros áramfejlesztők üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legyen villanyszerelő és/vagy erősáramú középfokú villamos szakképzettséged
  • Rendelkezz villamos alállomás kezelő és/vagy robbanásbiztos berendezés kezelő szakképesítéssel
  • Ha robbanásbiztos berendezés kezelői szakképesítéssel még nem rendelkezel, akkor az szükséges, hogy legyen érettségid és/vagy technikumod és nyitott legyél ezen szakterület megismerésére
  • Fontos, hogy legyen legalább 2-3 év gyakorlatod erősáramú területen

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi fizetés
  • Cafeteria
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás
  • Magánrendelés
  • Nyaranta Balaton parti üdülőinkben töltheted a szabadságodat

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

X. kerület

Ha felkeltette érdeklődésed a lehetőség, kérjük jelentkezz önéletrajzod elküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.