Amerikai tulajdonban lévő, vezető csomagolóüveg-gyártó partnercégünk számára keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Jelentkezz, és állj munkába akár már holnap!

Főbb feladatok, munkák:

  • A gyári erősáramú, gyengeáramú és komplex berendezések zavartalan üzemelésének ellenőrzése, üzemzavarok elhárítása
  • Karbantartások, javítások elvégzése, az elvégzett munkák dokumentálása
  • Berendezések elektromos vezérlésének felügyelete, beállítása (javítása), módosítása
  • A műszak termelésének nyomonkövetése
  • A munkabiztonsági, szakmai szabályok, előírások betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszerész vagy erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Felelősségteljes, megfontolt, önálló munkavégzés
  • Elhivatottság
  • Többműszakos munkavégzés vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érintés- és tűzvédelmi munkabiztonsági előírások ismerete

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség, azonnali kezdéssel
  • Bónusz juttatások
  • Magas keretösszegű cafeteria juttatás
  • Tanulási és előre lepési lehetőség
  • Helyi és nemzetközi szakmai betanítás
  • Az előírtnál magasabb műszakpótlékok
  • Utazási költség támogatás (autó és tömegközlekedés esetén is)
  • Kimagasló alapbér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Munkavégzés helye:

5900 Orosháza

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, a JELENTKEZEM gombra kattintva küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.