Villanyszerelő (Németország - Bayern tartomány)

  • A 23 es tapasztalattal rendelkező DREMO munkásaként izgalmas feladatok várják Önt különböző neves vállalatoknál minden mennyiségben. Amennyiben szélesíteni szeretné látókörét, új feladatokkal ismerkedne meg szakmáján belül, és ezek mellett versenyképes bérezést zsebelne be, nálunk jó helyen jár. Csapatunk folyamatosan arra törekszik, hogy minden pályázó a tapasztalatának és végzettségének legmegfelelőbb pozíciót tölthesse be. Felkeltettük az érdeklődését? Jelentkezzen most és legyen egy stabil csapat tagja.
  • COVID-19: Vállalatunk a munkaszerződésre érkező leendő munkavállalóink részére visszatéríti a negatív koronavírus teszt költségét, amennyiben az illető rizikóterületről érkezik.

Főbb feladatok, munkák:

  • épületek és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése
  • kapcsolószekrény építése és vezetékes összekötése
  • ipari villanyszerelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • releváns szakirányú végzettség
  • német nyelvtudás (a munkahelyi kommunikáció kizárólag német nyelven folyik)
  • több éves szakmai tapasztalat
  • a szerszámok kezelése és karbantartása
  • telepítési tervek olvasása
  • önállóság, megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség
  • B jogosítvány, saját gépkocsi (munkába járáshoz szükséges)

Munkavégzés helye: Németország különböző városaiban

Amit kínálunk:

  • havi nettó kb. 2350-2500 €
  • magas adómentes pótlékok utazásra, szállásra, étkezésre
  • 300 EUR prémium
  • 25 % túlóra pótlék
  • szabadságpénz
  • karácsonyi bónusz
  • fizetett szabadság
  • német bejelentett szerződéses munkaviszony, beteg- és nyugdíjbiztosítás
  • hosszú távú, folyamatos megbízások
  • ingyenes védő- és munkaruha
  • szerszámok biztosítása
  • szervezett szállás (egyszemélyes szoba)
  • lehetőség heti előlegfizetésre
  • magyar anyanyelvű kapcsolattartó személy
  • a közvetítés ingyenes

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

2.400 EUR

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

Németország

Kattintson a "jelentkezem" gombra és küldje el önéletrajzát!

Elérhetőség:
Badacsonyi Rita
Overbeckstr. 21
01309 Dresden