Villanyszerelő (napelemes rendszerekhez)

Cégünk egy 2002-ben alapított apró családi vállalkozásból nőttek ki magát az elmúlt lassan két évtizedben. Mára több területen működünk sikeresen. Számos cég és magánszemély, család élvezi már a napelemes rendszereink által nyújtott előnyöket. A megújuló energiaforrások mellett a pénzügy és az informatika területeken is eredményesen vagyunk jelen a piacon. A három terület innovatív ötvözése adja cégünk egyediségét, újszerű megoldásait.

Főbb feladatok, munkák

  • Napelemek telepítése és elektromos szerelése
  • Inverterek bekötése
  • Kivitelezés a megadott tervek szerint
  • AC/DC oldali védelem kialakítása
  • Napelemes rendszer beüzemelése
  • Belső hálózat szerelés, karbantartás
  • Munkakörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyenge/erősáramú villanyszerelői végzettség
  • Jó problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Villanyszerelésben szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Napelemes rendszerek szerelésében szerzett tapasztalat
  • Regisztrált villanyszerelői jogosultság
  • Érintésvédelmi felülvizsgálói képesítés

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai képzések
  • Azonnali kezdés
  • Kiemelt bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Fiatalos csapat
  • Támogató vezetőség
  • Tervezhető, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Várjuk jelentkezésed bérigény megjelölésével, önéletrajzoddal, valamint motivációs levéllel a megadott e-mail címre.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Szent István utca 29.