MyBridge Korlátolt Felelősségű Társaság (MYBRIDGE KFT.)

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    Létesítményüzemeltetési piacon működő, közel 30 éves múlttal rendelkező cégcsoport építőipari kivitelező és karbantartó csapatába villanyszerelő kollégát keres.

    Feladatok: Kivitelezési és karbantartási munkákban való részvétel.

    Munkarend: Főállásos munkarend, esetenként vidéki munkavégzés
    Munkavégzés helye: Szeged

Az álláshoz tartozó elvárások:

    szakirányú végzettség és releváns tapasztalat.

Amit kínálunk:

    Extra munkakörülmények: (kulturált munkaterület, mosdó, hűtött helyiség, hűtött ásványvíz, mikrohullámú sütő, meleg tea biztosítása, telephelyen öltöző és zuhanyzó, stb.);

    Munkaterületre a közlekedés céges autóval történik.

    Kiszámítható, egész évben folyamatos, bejelentett munka biztos hátterű cégnél;
    Piacképes fizetés;
    Fizetett, kivehető szabadság;
    Vidéki dolgozóknak utazási támogatás;
    Profeszionális munka-és védőeszközök;
    Korszerű gépek és eszközök biztosítása;
    Túlóra lehetőség;
    Korrekt elszámolás, pontos hóeleji kifizetés;
    Munkatársi ajánlási bónusz.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6700 Szeged

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.