MVM XPert Zrt.

A közel tizenötezer munkavállalót foglalkoztató MVM csoport a hazai energetikai szolgáltatások minden területén jelen van, hogy Magyarország energiaellátása folyamatos és biztonságos legyen.

Villanyszerelő

Feladatok

  • Kisfeszültségű hálózati, műszerész munkák ellátása
  • Munkaeszközök, gépek, épületvillamos karbantartási és szerelési munkák
  • Egyéb villamos- és lakatosipari karbantartási feladatok ellátása

Amit kérünk

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Együttműködő képesség
  • Terhelhetőség
  • Megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Targoncakezelői jogosítvány
  • B típusú gépjárművezetői jogosítvány
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat

Miért jó nálunk dolgozni?

  • 13. havi bér (1 havi alapbér kifizetés), plusz 1 havi bónusz lehetőség teljesítményértékelés alapján
  • Széles körű, kiemelkedő juttatási csomag (pl. cafeteria: bruttó 422 000 Ft/év)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása a Medicover magánkórházakban
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Védőeszközök és - évszaknak megfelelő - munkaruha biztosítása (bakancs, kabát, stb.)
  • Kedvezményes Flotta csomag mobilszolgáltatónál a családtagok részére is
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)
  • Élet-és vagyonbiztosítás a dolgozóink részére
  • Korszerű géppark, legmodernebb technológiák használata

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

2061 Bicske, Akácfa út