A Műszertechnika Holding Zrt. székesfehérvári telephelyén működő Székesfehérvár Ipari Park karbantartó csapatába keres

Villanyszerelő

munkatársat.

Feladatok:

  • Székesfehérvári Ipari Park Ipari épületek villanyszerelése
  • Részvétel a kisebb szerelési, kivitelezési, anyagmozgatási munkákban
  • Átvételi jegyzőkönyvvel igazolt munkafázisok betartása karbantartások, eseti hibajavítások idején
  • A nagyobb javítást igénylő munkák összeírása, az anyagszükséglet megállapítása és összeírása
  • Zöld beruházások, fejlesztések esetén javaslattétel gyenge-és erősáram területén
  • Szükséges adminisztrációs feladatok ellátása, vezetése (anyag-leltárív, karbantartási munkalapok, leltárjelentés)
  • Az IKARUS Ipari Park fogadóállomásának, trafóházainak, vízházainak, víztornyának, szennyvízátemelőjének, központi öltöző hő központ napi ellenőrzése, ezen rendszerek üzemeltetése, hibák elhárítása.
  • Telephelyi tér-, őr-, és közvilágítási hálózat karbantartása, javítása. Épületek elektromos és világítási hálózatának karbantartása, javítása
  • Szükség esetén besegít és szakipari munkák elvégzését is vállalja az Ipari Park területén.

Elvárásaink:

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy egyéb villanyszerelői szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Minőségi, precíz munka iránti elkötelezettség
  • 1-3 éves szakmai villanyszerelői vagy karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Büntetlen előélet

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes, bejelentett bér
  • Szép kártya
  • Munkaruha, védőruha
  • Egyműszakos munkarend hétfőtől-péntekig 6:00-tól 14:20-ig

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Vásárhelyi u. 5.

Önéletrajzodat bérigény megjelölésével küldd el e-mail-en vagy hozd el személyesen a 8000 Székesfehérvár Ipari Park, Vásárhelyi Pál u. 5. szám alatti irodánk „203-as” épületébe Némethné Szűcs Melindának.