Humánia HRS Group Zrt.

Villanyszerelő munkatárs- Kecskemét, Kiskunfélegyháza

Hirdetés szövege:

    A Humánia HRS Group Zrt. partnere részére keres új kollégát villanyszerelő pozícióba.

    Fő feladataid lesznek:

    • gépek, gépsorok zavartalan működésének biztosítása, hibák szakszerű javítása (pl. villanymotorcsere, csatlakozócsere)
    • Új gépek berendezések üzembe helyezése
    • Tervszerű megelőző karbantartás elvégzése
    • Munkabiztonsági ellenőrzések elvégzése, nyilvántartások vezetése

    Mit kínálunk?

    • Versenyképes bérezést
    • Műszakpótlék 18:00-6:00 között 30 %
    • Br. 24 060 Ft készpénzjuttatás/hó már a próbaidő alatt is
    • Prémium 15%, próbaidő után
    • Selejtbónusz: összege havonta változó
    • Minőségi munkaruha
    • 4 kg Fornetti termék havonta
    • Utazási költségtérítés: Tömegközlekedés esetén a bérlet 86%-a kerül megtérítésre, személygépkocsi esetén 15 Ft/km
    • mobiltelefon

    Mit várunk Tőled?

    • Szakirányú középfokú végzettség: villanyszerelő, háztartási gépszerelő, klíma-hűtőgépszerelő, épületvillamossági szerelő, erősáramú berendezések szerelő
    • Szakszerű, önálló, precíz munkavégzés

    Előny, de nem feltétel:

    • Műszaki rajzolás
    • B kategóriás jogosítvány
    • Alkalmanként vidéki munkavégzés vállalása

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-5 év szakmai tapasztalat

    Munkavégzés helye: Kecskemét vagy Kiskunfélegyháza

    Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem kattintson a Jelentkezem gombra.

    Vagy akár személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen: 6000 Kecskemét, Csányi J. körút 4. 1 emelet

    H-P : 09:00-17:00 között.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Csányi János körút

Jelentkezési határidő:

2019. 11. 06.