MNT Systems Kft.

Cégünk az MNT SYSTEMS Kft., a magyar villamos ipari kivitelezés piacán, méltán tölt be vezető szerepet. Cégünk filozófiája szerint, a világ egyik elismerten legjobb UPS termékcsaládja mellé, világszínvonalú tervezést és kivitelezést kínál Magyarország teljes területén. Vállalkozásunk tevékenységi köre felöleli a villamos ipari kivitelezés teljes szolgáltatási és kivitelezési feladatköreit, a tervezéstől kezdve, a kivitelezésen keresztül egészen a hosszú távú karbantartási feladatok elvégzéséig.

Munkatársat keresünk

Villanyszerelő

pozícióba.

Feladatok:

    • Általános villanyszerelés.
    • Helyszíni kábelezés, tálcázás, védőcsövezés
    • Általános kisfeszültségű hálózaton karbantartási feladatok elvégzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • villanyszerelő végzettség
    • hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
    • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Tervrajzok olvasásában, értelmezésében való jártasság.
    • Kábelszerelői végzettség.
    • ÉV-i és egyéb felülvizsgálói képesítés.

Amit kínálunk:

    • Azonnali munkakezdés.
    • Hosszú távú munkalehetőség.
    • Versenyképes fizetés.
    • 13.-14. havi fizetés.
    • Évközi bónusz.
    • Túlóra elszámolás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát- fizetési igény megjelölésével.