METRANS Konténer Kft.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    METRANS KONTÉNER KFT.

    • A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.

    Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?

    TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!

    VILLANYSZERELŐ

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

    • Elektromos portáldaru karbantartása, szervizelése
    • Elektromos berendezések műszaki állapotának figyelése a telephelyen
    • A telephelyen lévő elektromos berendezések és a daruportálok javítása, karbantartása, főként az elektromos berendezések terén
    • A darugépész munkájának segítése a daru javításoknál és karbantartásoknál

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Elektroműszerész/villanyszerelő végzettség
    • Erősáram ismerete 0,4 - 10kV (főként ellenőrző és karbantartó feladat)
    • Elektromos hálózatok ismerete
    • Gyengeáramú elektrotechnikai jártasság
    • Általános elektromos épületkarbantartás
    • PLC (SIEMENS előny) és vezérlés ismeretek
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Pontosság, precizitás, megbízhatóság

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • 'B' kategóriás jogosítvány
    • Symatic rendszer ismerete

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Nemzetközi, stabil vállalati munkakörnyezet
    • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
    • Innovatív közeg
    • Szakmai továbbképzés
    • Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
    • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria
    • Bejárási költségtérítés
    • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Salak út 1.