Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
METRANS KONTÉNER KFT.

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.

    Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?

    TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!

    FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

    • Elektromos portáldaru karbantartása, szervizelése
    • Elektromos berendezések műszaki állapotának figyelése a telephelyen
    • A telephelyen lévő elektromos berendezések és a daruportálok javítása, karbantartása, főként az elektromos berendezések terén
    • A darugépész munkájának segítése a daru javításoknál és karbantartásoknál

    AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

    • Elektroműszerész/villanyszerelő végzettség
    • Erősáram ismerete 0,4 - 10kV (főként ellenőrző és karbantartó feladat)
    • Elektromos hálózatok ismerete
    • Gyengeáramú elektrotechnikai jártasság
    • Általános elektromos épületkarbantartás
    • PLC (SIEMENS előny) és vezérlés ismeretek
    • Hasonló területen szerzett tapasztalat
    • Több műszakos munkarend, (ügyelet) vállalása amennyiben szükségessé válik a későbbiek folyamán
    • Pontosság, precizitás, megbízhatóság
    • Előny: angol vagy német nyelv alapszíntű ismerete, de nem feltétel

    AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

    • 'B' kategóriás jogosítvány
    • Symatic rendszer ismerete

    AMIT KÍNÁLUNK:

    • Nemzetközi, stabil vállalati munkakörnyezet
    • Bejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszony
    • Innovatív közeg
    • Szakmai továbbképzés lehetősége
    • Fiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapat
    • Versenyképes bérezés, juttatás, cafetéria
    • Bejárási költségtérítés
    • Munkaruha, munkaeszközök biztosítása

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Műszerész
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1211, BUDAPEST SALAK utca 1-39..

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Villanyszerelő
    • Hirdető cég: METRANS KONTÉNER KFT.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: XXI. kerület
    • Feladatok: A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:Elektromos portáldaru karbantartása, szervizeléseElektromos berendezések műszaki állapotának figyelése a telephelyenA telephelyen lévő elektromos berendezések és a daruportálok javítása, karbantartása, főként az elektromos berendezések terénA darugépész munkájának segítése a daru javításoknál és karbantartásoknálAZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:Elektroműszerész/villanyszerelő végzettségErősáram ismerete 0,4 - 10kV (főként ellenőrző és karbantartó feladat)Elektromos hálózatok ismereteGyengeáramú elektrotechnikai jártasságÁltalános elektromos épületkarbantartásPLC (SIEMENS előny) és vezérlés ismeretekHasonló területen szerzett tapasztalatTöbb műszakos munkarend, (ügyelet) vállalása amennyiben szükségessé válik a későbbiek folyamánPontosság, precizitás, megbízhatóságElőny: angol vagy német nyelv alapszíntű ismerete, de nem feltételAZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:'B' kategóriás jogosítványSymatic rendszer ismereteAMIT KÍNÁLUNK:Nemzetközi, stabil vállalati munkakörnyezetBejelentett, határozatlan időtartamú munkaviszonyInnovatív közegSzakmai továbbképzés lehetőségeFiatal, dinamikusan fejlődő, sikeres csapatVersenyképes bérezés, juttatás, cafetériaBejárási költségtérítésMunkaruha, munkaeszközök biztosítása
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-01-29