A Merkbau cégcsoport
1990-ben alakult, 100%-ban magyar tulajdonú, kiskunhalasi székhelyű vállalkozás. A vállalat fő profilja az építőipar, ezen belül három fő üzletágat működtet: építőipai generálkivitelezés, építőanyag- és szerszám kereskedelem. Célunk, hogy folyamatos fejlődés révén növeljük cégünk meghatározó szerepét és elismertségét szűkebb régiónkban, valamint a hazai és nemzetközi piacon egyaránt. Nyílt szellemű, innovatív, hatékony menedzsment működtetéssel kívánunk maximálisan megfelelni a jövő egyre növekvő kihívásainak, mert „Az építés a mi világunk!”

Építsd velünk a jövőd, jelentkezz hozzánk!

Villanyszerelő

Az alábbi feladatokban számítunk rád:

  • Elektromos berendezések szakszerű kivitelezése, ellenőrzése, karbantartása
  • Erős-, és gyengeáramú installációs szerelések
  • Ideiglenes elektromos létesítmények kivitelezése, közreműködés az érintésvédelmi méréseknél
  • Villámvédelmi rendszerek kivitelezése szükség szerint
  • Építési felvonók esetenkénti felépítése
  • Elektromos gépek eszközök rendszeres ellenőrzése, karbantartása

Csatlakozz hozzánk, ha:

  • Rendelkezel szakképesítéssel
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiségnek tartod magad
  • Van "B" kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent, ha:

  • Van szakmai tapasztalatod

Miért a Merkbau?

  • Mert szeretjük és értékeljük az innovatív gondolkodást
  • Mert nálunk kihívások várnak
  • Mert modern munkakörnyezetet nyújtunk
  • Mert nálunk anyagilag és emberileg is megbecsültnek érezheted magad

    Munkavégzés helye: Kiskunhalas és változó belföldi építkezési terület
    Munkaviszony: Határozatlan
    Munkaidő: Teljes

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Kiskunhalas

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el fényképes szakmai önéletrajzodat a „JELENTKEZEM” gombra kattintva.