Le Bélier Mohács Kft.

A piacvezető francia Le Bélier csoport folyamatosan fejlődő, multinacionális autóipari vállalat, könnyített súlyú biztonsági autóalkatrészeket gyárt Amerikában, Ázsiában és Európában.
Mohácsi gyáregységünkbe új kollégát keresünk.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    Megelőző villamossági karbantartások elvégzése

    Hibaelhárítás

    Az elvégzett munkafolyamatok dokumentációja

    Gépek telepítésében való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség ( villanyszerelő szakmunkás végzettség)

    Minimum 3 év szakmai tapasztalat

    Önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes munkavállaló jelentkezését várjuk

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Jártasság gépek villamossági javításaiban

Amit kínálunk:

    Hosszútávú munkalehetőség

    Versenyképes jövedelem (alapbér + havi bónusz)

    Folyamatos továbbképzések

    Fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7700 Mohács

Havi nettó fizetési keret:

290 000 HUF

Szakirányú végzettséget igazoló dokumentum