• Villanyszerelőként stabil, hosszú távú munkalehetőséget keresel?

    Szívesen foglalkoznál napelemes rendszerek, elektromos töltőállomások és transzformátor állomások építésével?

    Szeretnél egy összetartó csapat tagja lenni, ahol valóban elismerik a teljesítményedet?

    Akkor figyelj, mert lehet, hogy Téged keresünk!

    Nagy büszkeséggel tölt el bennünket, hogy kivitelezőként több mint 20 éve jelen vagyunk a villamosipari piacon. Transzformátor állomások szállítása és telepítése mellett 2012-óta portfóliónk napelemes rendszerek tervezésével és kivitelezésével, valamint elektromos töltőállomások telepítésével is bővült. Folyamatosan törekszünk arra, hogy ügyfeleinket mindig a legmodernebb technológiákkal tudjuk kiszolgálni.

    A profi kivitelezések céljából szakmai csapatunkba most egy főállású
  • VILLANYSZERELŐ

    kollégát keresünk.

    Legfontosabb feladatok:

    • transzformátor állomások-, hálózatok építése,
    • napelemes rendszerek telepítése,
    • közvilágítási hálózatok fejlesztése,
    • elektromos töltőállomások telepítése.

    Elvárásaink a jelentkezőkkel szemben:

    • villamosipari szakirányú végzettség,
    • B kategóriás jogosítvány,
    • jó fizikai állóképesség,
    • megbízhatóság,
    • rugalmasság,
    • csapatszellem.

    Előny:

    • releváns szakmai tapasztalat,
    • önálló hálózatszerelői, -kezelői vizsga,
    • KIF-FAM végzettség,
    • kosaras gépkezelői végzettség.

    Mire számíthatsz tőlünk?

    • hosszú távú munkalehetőségre,
    • jó hangulatú, összetartó csapatra,
    • versenyképes jövedelemre,
    • negyedévente bónusz juttatásra,
    • biztosítjuk a munkába járásodat,
    • a munkád során rálátást kapsz a megújuló energiaforrások területére.

      Cégünk központja Pest megyében, Kókán található, csapatunkat ezért elsősorban a település vonzáskörzetéből érkező kollégával szeretnénk bővíteni. Országosan vállalunk projekteket, így a kivitelezések helyszíne változó.
      Mi komolyan vesszük a munkánkat, megbízóink profi kivitelezésre számíthatnak tőlünk. Olyan kollégát keresünk a csapatba, aki ezzel lépést tartva szeret és tud dolgozni, jó szakember, és kellő rugalmassággal tudja kezelni a változó projekthelyszíneket.
      Mi biztosítjuk a stabil szakmai hátteret és profizmust, a munkádhoz szükséges tudást, támogatást, eredményeidet pedig erkölcsi és anyagi elismeréssel jutalmazzuk.
      Ha úgy érzed, ez a lehetőség Neked szól, akkor jelentkezz még ma fényképes önéletrajzoddal és motivációs leveleddel HR partnerünknél, a "Jelentkezem" gombra kattintva!

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Kóka, 2243 Nagykátai út 19.