KÚRIA

Villanyszerelő

Hirdetés szövege:

    A Kúria Műszaki Osztályára szakipari dolgozó (fizikai dolgozó) munkakörbe munkatársat keresünk.

    Feladatok:

    • az épületüzemeltetésen belül a teljes körű villanyszerelői feladatok ellátása,
    • a stúdió hangosító berendezések kezelése.

    Elvárások, szakmai követelmények:

    • villanyszerelő szakképzettség (szakmunkásképző, szakközépiskola vagy technikum),
    • legalább 5 éves építőipari vagy épületüzemeltetési villanyszerelési gyakorlat,
    • stúdió hangosító berendezések kezelésében szerzett gyakorlat.

    Foglalkoztatására igazságügyi alkalmazotti jogviszony keretében, az igazságügyi alkalmazottak szolgálati jogviszonyáról szóló 1997. évi LXVIII. törvény alapján kerül sor.

    A jelentkezéseket, fényképes szakmai önéletrajzokat 2019. február 10. napjáig kérjük megküldeni.

    Az álláshirdetésre való jelentkezéshez szükséges személyes adatainak köréről és azok kezeléséről a Kúria honlapján közzétett Adatkezelési Tájékoztató részletes információkat tartalmaz. Az álláshirdetésre történő jelentkezéssel az Érintett hozzájárul ahhoz, hogy az Adatkezelési Tájékoztatóban szereplő adatkörben és feltételekkel a személyes adatait a Kúria kezelje.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1055 Budapest, Markó utca