Werox Bau Kft.

Villanyszerelő karbantartó

Hirdetés szövege:

    Acélszerkezet gyártásával foglalkozó cég villamos karbantartó szakmunkást keres erősáramú területre. Cégünk fém és gépipari szerkezetek tervezésével, gyártásával, szerelésével foglalkozik.

    A munkavégzés helye: Csepel.
    Érdeklődni: +36308465090

    Főbb feladatok:

    • A gépek folyamatos rendeltetésszerű működésének biztosítása
    • A gép, berendezés meghibásodások okának felderítése, javító intézkedések megtétele, a további meghibásodások kiküszöbölése
    • A működésben felmerülő problémák megoldása
    • Együttműködés a karbantartó munkatársakkal

    Elvárások:

    • Pályakezdő és tapasztalt villanyszerelők jelentkezését is várjuk! (Ha kezdő vagy és elkötelezett minden tudást megszerezhetsz a nagy öregektől!)
    • Erősáramú villanyszerelői szakképesítés vagy szakmunkás bizonyítvány
    • Pontos, precíz munkavégzés

    Amit a cég kínál:

    • Versenyképes bér
    • Fiatal, összetartó csapat
    • Szakmai fejlődési lehetőség
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest