Logisztikai ingatlanok bérbeadásával foglalkozó nemzetközi ügyfelünk szigetszentmiklósi telephelyére munkatársat keresünk

Villanyszerelő-karbantartó

Főbb munkafolyamatok, feladatok:

  • Telephely berendezéseinek folyamatos ellenőrzése, karbantartása
  • Időszakos munkák elvégzése (pl. fűnyírás, festés, dugulás-elhárítás)
  • Víz-csatornaszerelvények karbantartása
  • Mérőleolvasás
  • Villanyszereléssel kapcsolatos tevékenységek (pl karbantartás, hibaelhárítás)
  • Épületgépészeti karbantartás (pl. eszközök, berendezések ellenőrzése, javítása)
  • Kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Bérlőkkel, vállalkozásokkal való kapcsolattartás

Amit az ügyfél nyújt:

  • Korszerű munkakörnyezet, eszközök és berendezések
  • Nemzetközileg is elismert céges háttér
  • Hosszútávú munkalehetőség

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat (épületüzemeltetés, villanyszerelés)
  • Villanyszerelői végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, magabiztos, pontos munkavégzés

Előny: érintésvédelmi-, villámvédelmi- és erősáramú berendezés szabványossági felülvizsgáló, villamos hálózat és alállomás üzemeltető, emelőgép kezelői végzettség, tűzvédelmi szakvizsga

Munkavégzés helyszíne: Szigetszentmiklós (esetenként Gödöllő/Dunaharaszti)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

How to apply:

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.