Autófelszerelési cikkek fejlesztésében és értékesítésében elismert, dinamikusan fejlődő, komlói, közel hetven főt foglalkoztató RATI Kft.

VILLANYSZERELŐ-KARBANTARTÓT

keres.
Innováció www.rati.hu

Főbb feladataid

  • Általános villanyszerelési feladatok ellátása
  • Termelőgépek hibaelhárítása, javítása
  • Ütemezett karbantartási feladatok elvégzése és dokumentálása
  • A gyár üzembiztos működésének fenntartásában való részvétel
  • Az apróbb hibák kijavítása, a házon belüli szerelési munkálatok elvégzése

Elvárásaink

  • Villanyszerelő szakmunkás, vagy villamosipari technikus végzettség,
  • Több éves, szakmai tapasztalat
  • Precizitás, gyorsaság,
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem, felelősségtudat
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Próbaidő után havonta mozgóbér és béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Stabil, hosszú távú munkaviszony
  • Ergonomikus, modern, környezettudatos munkakörnyezet
  • Családbarát vállalati kultúra

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Pneumatikában való jártasság
  • Gép karbantartásban való gyakorlat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát 2019.01.31-ig a „Jelentkezem” gombon keresztül.