Csatlakozz a PEPCO csapatához!

VILLANYSZERELŐ, KARBANTARTÓ

    MUNKAVÉGZÉS HELYE: GYÁL

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • versenyképes, teljesítményorientált juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • barátságos, támogató légkört

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • a raktár műszaki-villamossági felügyelete
  • a raktár berendezéseinek szakszerű működtetése, illetve karbantartása
  • beüzemelési, különböző kábelépítési munkák elvégzése
  • villamoskapcsoló és elosztó berendezések javítása, karbantartása
  • akkumulátortöltő berendezések felügyelete, szükség esetén a targoncák akkumulátorainak cseréje
  • hatóságokkal, szolgáltatókkal való együttműködés
  • munkavédelmi és munkabiztonsági feladatok ellátása
  • munkához kapcsolódó adminisztráció teljes körű ellátása

Várjuk jelentkezésedet a munkakör betöltésére, amennyiben:

  • villanyszerelő szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • rendelkezel legalább 3 éves szakmai tapasztalattal
  • megbízható, munkájára igényes munkatárs vagy
  • belső szabályokat, folyamatokat, jogszabályi előírásokat, illetve a kiszabott határidőket betartod
  • szívesen dolgozol 3 műszakos munkarendben

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyál

Ne habozz, jeletkezz csapatunkba még ma!
Jelentkezéseket a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2020.03.13-ig.