A világ egyik legnagyobb kontaktlencsegyártójaként, dinamikus fejlődésünknek köszönhetően, új munkatársakat keresünk saját állományunkba

VILLANYSZERELŐ-KARBANTARTÓ

pozícióba, gyáli üzemünkbe.

Mi az amit nyújtunk?

  • Méltányos juttatási csomag: alapbéren felül:
    • Kiemelt műszakpótlék
    • Munkába járás támogatása
    • Céges buszok (Budapestről és több vidéki településről)
    • Cafeteria
    • Egészségmegőrző csomag
  • Izgalmas programok (pl. családi- és sportnap)
  • 3 összefüggő pihenőnap
  • Szuper csapat
  • 12 órás műszakok, 06:00.-18:00. és 18:00.-06:00. között.

feladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése
  • Elektromos hibák felderítése és elhárítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja
  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában

elvárások:

  • Elektronikai végzettség
  • Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Jó problémamegoldó készség, nyitottság

előnyt jelent:

  • PLC programozási ismeretek
  • Erősáramú technikusi ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Gyál

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Tel.: +36-30-640-6561