Ipartechnika Menedzser Kft.

Villanyszerelő

Cégünk központja Győrben van, a kiindulás is a telephelyről történik.
Gyár és géptelepítés, gyártósorok áttelepítése külföldről is az egész ország területén. Tervezéstől kulcsrakész átadásig, saját emelő berendezésekkel, képzett szakemberekkel. A vállalat fő profilja telepítési projektek lebonyolítása.
A folyamatos szakmai és géppark fejlesztés eredményeképpen mára teljes körű szolgáltatást kínálunk a gép és gyártelepítéshez.
Tervezési és szerelési munkáktól kezdve gépek gyáron belüli és telephelyek közti szállításáig, a teljes infrastruktúra, elektromos és csőhálózat kiépítéséig, a végső tesztekig és az átadásig.

Főbb feladatok, munkák:

Gyártóeszközök, gépsorok áram és informatikai kapcsolatainak bontása, összeépítése, az áramellátáshoz szükséges vezetékrendszer kikötése, bekötése, különböző fogyasztók villamos hálózatba bekötése.
A villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

- középfokú villanyszerelői szakképesítés
- megbízhatóság, önállóság
- egyéb telepítői feladatok ellátása is
- pontos, precíz munkavégzés
- vidéki munkavégzés vállalása feltétel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

- targonca vezetői engedély és gyakorlat
- idegen nyelv legalább alapfokú ismerete
- géptelepítésben való jártasság

Amit kínálunk:

Biztos, hosszú távú munkahely
Önálló munkavégzés
Változatos munka
Kiemelt bérezés
Cafeteria
Egészségpénztár
Új képesítések megszerzésére támogatása, képzési díj átvállalása
Cégünk minden dolgozójára kiemelt biztosítást köt, mely az otthoni balesetekre is érvényes
Vidékieknek lakhatási támogatás
Sikeres évzárást követően jutalom

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Egészségpénztár, Cafeteria, Szakmai tréningek, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Egyéb külföld

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.