INVIAIR Kft.

Villanyszerelő

Főbb feladatok, munkák:

    Klímatechnikával és épületgépészettel foglalkozó dinamikusan fejlődő budapesti cég azonnali kezdéssel keres villanyszerelési munkákban gyakorlattal rendelkező, megbízható kollégát hosszú távra.

    Budapesti központból kiindulva, Budapesten és környékén folyadékhűtők telepítése, kivitelezése, karbantartás, új hálózat szerelés, eseti hibajavítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Szakirányú végzettségek,

    - Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség,

    - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

    - "B" kategóriás jogosítvány,

    - Pontos precíz feladatmegoldás, megbízhatóság,

    - Terhelhetőség,

    - Önálló, hatékony munkavégzés,

    - Csapatmunkára való képesség.

Amit kínálunk:

    - Versenyképes magas jövedelem (bruttó 475.000 Ft-tól szaktudástól függően)

    - Negyedéves, éves prémium

    - Juttatások (szép kártya, stb.)

    - Folyamatos fejlődési lehetőség,

    - Szakmai megbecsülés,

    - Biztos, hosszútávú munkalehetőség,

    - Felelősségteljes és kihívást jelentő munka,

    - Fiatal, lendületes csapat,

    - Felszerelt szervizautó,

    - Munkaruha és felszerelés biztosítása,

    - Mobiltelefon használat,

    - Próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Fényképes önéletrajz