Red-electric Biztonságtechnika Kft.

Villanyszerelő/ gyengeáramú szerelő

  • Cégünk főként tűzjelző-, beléptető-, kamera- és egyéb gyengeáramú rendszerek kivitelezésével, szervizelésével foglalkozik. Ezekmellett folyamatosan bővülünk erősáramú rendszerek szerelése terén is. A munkavégzés helyszíne álltalában budapest és vonzáskörzete, emellett előfordul vidéki munkavégzés is.

Főbb feladatok, munkák:

Erős és gyengeáramú hálózatok telepítése, szervizelése, karbantartása.
Beléptető rendszerek, tűzjelző rendszerek kiépítése, szervizelése.
Ipari és lakossági villanyszerelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség (villanyszerelő,vagy gyengeáramú szerelő)
Gyengeáramú és/vagy erősáramú szerelésben szerzett tapasztalat.
Önállóan és csapatban is dolgozni tudás.
Kiváló probléma megoldó készség
Józan életvitel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vezetői készség
Emelőgépkezelői vizsga
B kategóriás jogosítvány
Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

Folyamatosan fejlődő cég, hosszútávú stabil munkahely.
Modern géppark, minőségi szerszámokkal, gépekkel való munkavégzés.
Családias légkör, rugalmas munkavégzés
Bejelentett 8 órás munkaviszony.
Napi 8 óra munkavégzés.
Fizetés végzettségtől/tapasztalattól függően nettó 250.000-330.00ft. / hó.
Fizetett szabadság
Túlóra elszámolás
Munkábajárás támogatás
Vidéki munkavégzés esetén külön elszámolás.

Bármilyen jellegű kérdésre szívesen válaszolok telefonon is:
+36305484143
Raczky Balázs
ügyvezető igazgató
Köszönjük, hogy megtekintette hirdésünket!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 330.000 Ft

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Jelentkezéshez szükséges szakmai önéletrajz csatolása