Global Green Europe Kft.
korábban Puszta Konzerv Kft.
keres.

VILLANYSZERELŐT

Főbb feladatok, munkák:

  • Élelmiszer-ipari termelőgépek tervszerű megelőző karbantartása,
  • Gépsor felkészítése a gyártásra, csomagolásra
  • Termékváltásnál az átállások elvégezése,
  • Gyártás, csomagolás közben a gépek felügyelete,
  • Esetleges meghibásodás elhárítása,
  • Pneumatikai rendszer ismeret előnyt jelent.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség,

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • Debrecen - Balmazújváros vonzáskörzeti lakhely.

Amit kínálunk:

    Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + cafetéria + munkába járás térítése.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Balmazújváros

4060 Balmazújváros Telekföld 0143/24. Telefon: 52/377 355 vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával kérjük küldeni.