Dome Facility Services Group Kft.
az ingatlanüzemeltetési, energetikai és irodaházi kivitelezési piac meghatározó szereplője, többször az „év üzemeltetője” szakmai díj nyertese.

Villanyszerelő, gépész munkatársakat

keresünk győri autóipari létesítmény-üzemeltetési üzletágunkba.

Feladat:

  • Épületek, technikai berendezések, villamos és gépész rendszereinek üzemeltetése, kezelése során keletkező hibaelhárítási, javítási feladatok ellátása, ütemezett megelőző karbantartások elvégzése.
  • Az épületek, berendezések működésének rendszeres ellenőrzése, karbantartási feladatok elvégzése, hibajelentések átvétele, hibaelhárítás mielőbbi elvégzése saját észlelés vagy a közvetlen felettes irányítása alapján.
  • Átfogó ellenőrzési tevékenység, ehhez kapcsolódóan jegyzőkönyvezés, dokumentációkészítés, adatrögzítés, felmérések készítése.
  • Elvégzett karbantartások, javítások, kiépítések, hibaelhárítások dokumentálása, munkalapok vezetése.

Elvárás:

  • Villanyszerelő vagy gépész szakirányú középfokú végzettség.
  • Tervrajzok olvasási és értelmezési képessége.
  • Hasonló munkakörnyezetben szerzett tapasztalat.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS Outlook, Word, Excel).

Személyes készségek:

  • ügyfélirányultság, szolgáltatás szemlélet,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • nyitottság az új ismeretek és módszerek befogadására, műszaki beállítottság
  • minőségi, precíz, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes fizetés,
  • biztos háttér.

Egyéb információ az állásról:

    Munkavégzés helye és munkaidő:
    - munkavégzés helye: Győr iparterület
    - munkaidő: teljes munkaidő, heti váltott műszak hétfőtől-péntekig (8 órás munkarendben)

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Épületgépész
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Kapcsolat:

Önéletrajzos jelentkezést a „Jelentkezem” gombon keresztül várjuk. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a megpályázott pozíció nevét!