Fornetti Kft.

Az 1997-ben alapított Fornetti Kelet-Közép Európa legnagyobb fagyasztott pékáru gyártója. Megalapítása óta folyamatos fejlesztés és fejlődés jellemzi. A piacon trendet teremtő, folyamatosan megújuló termékei jelenleg Európában összesen 8000 értékesítési ponton – fele részben a franchise és „In-Store-Bakery” – „Pékség a boltban” hálózatában Fornetti márkanév alatt, illetve fele részben a retail szektorban 14 országban 18 partnerrel együttműködve 4000 sütési ponton jutnak el közvetlen a fogyasztókhoz.

Elhivatottak vagyunk abban, hogy szigorú élelmiszerbiztonsági és környezetvédelmi szabályok mentén, felelősséggel előállított termékeink által értéket adjunk, és büszkék vagyunk arra, hogy naponta egy millió fogyasztó tartja pékáruinkat érdemesnek újra vásárlásra.

Munkatársat keresünk

Villanyszerelő

pozícióba.

Hirdetés szövege:

    Feladatok:

    • A Fornetti Franchise boltokban üzemelő elektromos berendezések, gépek zavartalan működésének biztosítása(karbantartása, szakszerű javítása, üzemeltetése) egy műszakos munkarendben (6 - 16)
    • A piacra szánt boltberendezések műszaki előkészítése, üzembe helyezése
    • Tervszerű megelőző karbantartás

    Munkavégzés helye: Fornetti Kft. kecskeméti telephelye, 6000 Kecskemét, Városföld dűlő 92.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú középfokú végzettség: villanyszerelő, háztartási gépszerelő, klíma-hűtőgépszerelő
    • 3 -5 év szakmai tapasztalat
    • Vonatkozó jogszabályok, szabványok, előírások ismerete
    • Szakszerű, felelősségteljes egyéni munkavégzés, érdekes, kihívásokkal teli feladatokkal
    • Alkalmanként vidéki munkavégzés vállalása
    • Önálló precíz, pontos munkavégzés
    • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

    • Biztos és hosszú távú lehetőség egy stabil, dinamikusan fejlődő vállalatnál
    • Teljes körűen bejelentett juttatási csomag
    • Magas technikai és műszaki felszereltség
    • Igényes munkaruházat
    • Munkába járási támogatás
    • Fejlesztési programokban való részvételi és előmeneteli lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

6000 Kecskemét, Városföld 92.